nedeľa 4. septembra 2011

Predtým a potom - premena predsiene v dome č. 36

Dom č. 36 je domovom Peruánky Nadi, jej manžela a dvoch detí. Žijú na okraji NYC a Nadia je architektka, ktorú baví interiérový dizajn a fotenie. Aj vďaka posledným dvom spomínaným zábavkám môžeme byť svedkami premien jednotlivých miestností v jej dome. Vstúpme teda rovno do predsiene.
Predsieň bola pred úpravou v decentnej vanilkovej farbe. Pôsobila možno jednoducho elegantne, ale  nudne. Takže prvým krokom k zmene bol výber farby stien. Voľba padla na výraznú a pre predsieň dosť netradičnú fialovú. Druhým krokom bolo nalepenie ornamentov na medzischody. Nálepky vyzerajú akoby na schodoch bola kachličková mozaika. Na prednú stenu šik zrkadlo na etno komodu, k tomu rodinné obrázky a čierne kožené kreslá, ktoré stihla zachrániť u svokry, predtým než ich vyhodila.  Nakoniec prišla na paškál bočná stena. Nadi sa zdala prázdna a najprv tam chcela dať mapu z Ikea. Tá ale nebola dostatočne veľká, takže hľadala ďalšiu alternatívu. Nakoniec prišla na biele plastické pláty, ktoré inštalovala na stenu.
Na Nadinom blogu si môžete pozrieť ďalšie premeny detskej a hosťovskej izby ale aj prečítať si o jej živote, rodine, svadbe a každodenných veciach, ktoré tvoria jej život.
 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára